tel.: +38 067 113 79 34

e-mail: 1137934@gmail.com

  
  
  

INDUSTRY DESIGNS

  • результат творчої  діяльності  людини  у галузі художнього конструювання (дизайн виробу).
  • об'єктом промислового зразка може бути форма,  малюнок  чи розфарбування або їх поєднання, які  визначають  зовнішній  вигляд промислового виробу і призначені  для задоволення  естетичних  та ергономічних потреб.
  • обсяг  правової  охорони   визначається сукупністю суттєвих ознак промислового  зразка,  представлених  на зображенні   (зображеннях)   виробу,   внесеному   до  Реєстру,  і засвідчується патентом з наведеною у  ньому  копією  внесеного  до Реєстру зображення виробу.
  • строк дії  патенту  становить  10  років  від  дати  подання заявки до Укрпатенту  і  продовжується  за  клопотанням власника патенту, але не більш як на 5 років.

 

  Послуги:

1.   Правовий аналіз промислового зразка (перевірка відповідності умовам патентоспроможності).

2.  Складання заявки на видачу патенту на промисловий зразок в Україні.

3. Ведення діловодства за заявкою на видачу патенту на промисловий зразок, представництво інтересів заявника в Укрпатенті.

4. Розробка і оформлення ліцензійних договорів на використання промислових зразків, супровід їх реєстрації в Державній службі інтелектуальної власності України.

5.                       Розробка і оформлення договорів про передачу майнових прав на промислові зразки, супровід їх реєстрації в Державній службі інтелектуальної власності України.

6.   Внесення відомостей про промислові зразки, на які видано патенти, до Митного реєстру України.

 

Необхідні відомості для подачі заявки:

 

1.   Реквізити заявника (ПІБ, адреса - для фізичних осіб; найменування, код ЄДРПОУ, місцезнаходження – для юридичних осіб).

2.   Комплект зображень  виробу (власне виробу чи у вигляді  його макета,  або  малюнка), що дають повне уявлення про його зовнішній вигляд.

3.  Опис промислового зразка (у довільній формі).

4.  Креслення, схема, карта (у випадку необхідності).

 

Після отримання вищезазначених відомостей буде підготовлений і направлений на узгодження Вам проект договору на надання послуг з підготовки та подачі заявки на отримання патенту на промисловий зразок. Ми приступаємо до роботи після укладення договору та отримання передоплати.

 

Патентування промислових зразків:

 

Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Севастополь, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів