тел.: 067 113 79 34

e-mail: 1137934@gmail.com

  
  
  

ТОРГОВЫЕ МАРКИ (знаки для товаров и услуг)

  • позначення,  за  яким  товари  і  послуги  одних  осіб відрізняються  від  товарів і послуг інших осіб.
  • обсяг  правової  охорони   визначається зображенням  знака  та  переліком  товарів і послуг,  внесеними до Реєстру,  і засвідчується свідоцтвом з наведеними у  ньому  копією внесеного  до  Реєстру  зображення  знака  та  переліком товарів і послуг.
  • строк дії  свідоцтва  становить  10  років  від  дати  подання заявки до Укрпатенту  і  продовжується  за   клопотанням   власника свідоцтва  щоразу  на  10 років.

 

  Послуги:

1.     Правовий аналіз торгової марки (перевірка відповідності умовам реєстрації).

2.      Складання заявки на реєстрацію знаку для товарів і послуг в Україні.

3. Ведення діловодства за заявкою на реєстрацію торгової марки (знака для товарів і послуг), представництво інтересів заявника в Укрпатенті.

4.  Розробка і оформлення ліцензійних договорів на використання торгових марок (знаків для товарів і послуг), супровід їх реєстрації в Державній службі інтелектуальної власності України.

5.  Розробка і оформлення договорів про передачу майнових прав на торгову марку (знак для товарів і послуг), супровід їх реєстрації в Державній службі інтелектуальної власності України.

6.  Внесення відомостей про зареєстровані торгові марки (знаки для товарів і послуг) до Митного реєстру України.

 

Види торгових марок:

  • Словесна торгова марка (фірмове найменування, найменування товару, послуги, домен, рекламний слоган та ін.);
  • Зображувальна торгова марка (будь-яке зображення);
  • Комбінована торгова марка - словесна і зображувальна одночасно (логотип, етикетка та ін.);
  • Об'ємна торгова марка (форма пляшки, флакону для парфумів тощо); 
  • Звукова торгова марка (звукова заставка в рекламі, тощо).

 

Необхідні відомості для реєстрації торгової марки:

 

1. Реквізити заявника (ПІБ, адреса - для фізичних осіб; найменування, код ЄДРПОУ, місцезнаходження – для юридичних осіб).

2. Зображення торгової марки (в електронному форматі розміром 8х8 см, дозвіл 300 dpi). Для словесних знаків достатньо вказати написання.

3. Види товарів і / або послуг, для яких використовується або планується до використання торгова марка (у довільній формі).

 

Після отримання вищезазначених відомостей буде підготовлений і направлений на узгодження Вам проект договору на надання послуг з реєстрації торгової марки. Ми приступаємо до роботи після укладення договору та отримання передоплати.

 

  

Реєстрація торгових марок:

 

Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Севастополь, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів